Dell | On-Ear Headset | WL3024 | Built-in microphone | Wireless | Black
- TootjadDell
- Mudel: 520-BBDG
- Saadavus: 5
-
138€
Dell | On-Ear Headset | WL3024 | Built-in microphone | Wireless | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 206.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 172.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -45 dB |
| Mürasummutus | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Net weight | 0.28 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 452 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wireless |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | On-Ear Headset |
| Producer product name | WL3024 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| USB-port | USB-C, USB-A |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






